OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 

FILMY

 

úterý 18. září 2018, 18:30, Praha, Kings Court Hotel
Tuesday 18th September 2018, 18:30, Prague, Kings Court Hotel 
čtvrtek 20. září, 17:30, Karlovy Vary, Windsor Lázně III
Thursday 20th September 2018, 17:30, Karlovy Vary, Windsor Spa III Hall

Sedmdesát sedm dní / Seventy-seven Days
七十七天

Režie /
 
Director: Hangtang Zhao

Filmová adaptace skutečného příběhu sleduje osamělé putování mladíka ze Šanghaje, který se rozhodne pěšky překonat největší a nejvýše položenou zemi nikoho na světě – severotibetskou náhorní plošinu Čhangtang v čínské provincii Čching-chaj. Během putování potkává napůl ochrnutou dívku a společně se vydávají na životní cestu za svými sny…
Natáčení filmu Sedmdesát sedm dní bylo úžasným dobrodružstvím, které štáb a herce přivedlo hluboko do nedotčené přírody náhorní plošiny v Čching-chaj v nadmořské výšce mezi 4 800 a 6 700 m. Během tříletého natáčení v přírodě zažil štáb blízká setkání s vlky, medvědy tibetskými a divokými jaky.

Adapted from a true story with more than 30 million hits, Seventy-seven Days follows the solitary travels of a Shanghai youth as he crosses on foot the largest and highest-altitude no man’s land on earth – Qiangtang in the Qinghai-Tibet Plateau. En route, the protagonist meets a half-paralyzed girl on the road as they follow their dreams on a lifetime’s journey…
The making of Seventy-seven Days is an exhilarating adventure that brought the crew and cast deep into virgin landscapes of the Qinghai-Tibetan Plateau spanning 4800m to 6700m high. There, the crew underwent a three-year shoot in nature that saw intimate interactions with highland wolves, Tibetan blue bears and wild yaks.

středa 19. září 2018, 16:30, Praha, kino Evald
Wednesday 19th September 2018, 16:30, Prague, Evald Cinema 
čtvrtek 20. září  2018, 15:00, Karlovy Vary, Windsor Lázně III
Thursday 20th September 2018, 15:00, Karlovy Vary, Windsor Spa III Hall

Konec léta / End of Summer
西小河的夏天

Režie / Director: Quan Zhou

Žák páté třídy Siao-Jang potřebuje spojence v boji proti vlastnímu přísnému otci. Nalezne ho v postarším sousedovi, dědovi Čengovi. Dohromady je svede fotbalová horečka, která se Čínou prohnala během Mistrovství světa v roce 1998. Děda Čeng začne potají Siao-Janga trénovat, aby se chlapec dostal do školního fotbalového týmu.
Jejich cesta k cíli se však stočí nečekaným směrem, když Siao-Jang zjistí, že jeho otec má poměr s jeho třídní učitelkou. Ve stejnou dobu se také děda Čeng dovídá, že by se měl vydat za svou rodinou do vzdáleného města. Siao-Jang se rozhodne, že chce navždy být se svým nejlepším přítelem, a utíká se dědou Čengem.
Tři mužští protagonisté z tří různých generací prožívají léto plné dobrodružství, objevování a bolesti. Jak se Siao-Jang vyrovná se svým novým životem a postaví se ke složitostem dospívání?

Xiaoyang, a fifth grader who needs an ally in rebelling against his controlling father finds a perfect match, his neighbor Grandpa Zheng. The two bond over the World Cup fever sweeping China in June 1998 and Grandpa Zheng starts to secretly train Xiaoyang for the school soccer team try-out.
The mission takes an unexpected turn when Xiaoyang discovers his father’s romance with his homeroom teacher. At the same time, Grandpa Zheng suffers from the imminent request of reuniting with his own family in a faraway city. Xiaoyang decides to run away with Grandpa Zheng in the hope of staying with his best friend forever.
It is a summer of adventure, exploration, and growing pain for three men from three generations. How will Xiaoyang reconcile with his new life, and face the complexities of adolescence?

Vhodné pro děti od 12 let. / Suitable for children from 12 years of age.

čtvrtek 20. září 2018, 18:30, Praha, kino Evald
Thursday 20th September 2018, 18:30, Prague, Evald Cinema
 
pátek 21. září  2018, 19:00, Karlovy Vary, Windsor Lázně III
Friday, 21st September 2018, 
19:00, Karlovy Vary, 
Windsor Spa III Hall

Bůh války / God of War
荡寇风云

Režie / Director: Gordon Chan

V šestnáctém století se vody u čínského pobřeží hemží japonskými piráty. V roce 1557 piráti ovládnou Cchen-Kang v provincii Če-Ťiang. Po měsících neúspěšných pokusů je čínská vojska pod vedením velitele Yu a nově jmenovaného generála Čchi konečně poráží. Pirátům se však podaří uprchnout. V roce 1561 se přeskupí a opět začínají napadat města na pobřeží Číny. Když jsou města Sin-che a Tchaj-čou pod útokem, octne se generál Čchi před těžkým rozhodnutím. Nechává svou ženu bojovat proti pirátům v Sin-che a vydává se do Tchaj-čou. Porážka elitních pirátských jednotek v Tchaj-čou totiž přinese pobřežním městům vytoužený mír.

During the 16th century, Japanese pirates proliferate along the Chinese coastline. In 1557, the pirates take over Cengang in Zhejiang. After months of futile advances, Commander Yu finally defeats them under the leadership of newly promoted General Qi. The pirates, however, manage to escape. In 1561, the pirates regroup and once again attack the coastal cities of China. With both the cities of Xinhe and Taizhou under attack, Qi's army is caught between two fires. Even though most family members of his soldiers are located in Xinhe, Qi makes the tough decision to go to Taizhou and leaves his wife in charge of the fight against the pirates in Xinhe, knowing that the defeat of the pirates' elite team in Taizhou will bring long lasting peace to the coastal cities.

čtvrtek 20. září 2018, 21:00, Praha, kino Evald
Thursday 20th September 2018, 21:00, Prague, Evald Cinema
 
pátek 21. září, 16:30, Karlovy Vary, Windsor Lázně III
Friday 21st September 2018, 16:30, Karlovy Vary, Windsor Lázně III Hall

Nevděčný milenec / The Ungrateful Lover

Režie / Director: Yong Qian

Klasika žánru čínské opery yue. Neúspěšný kandidát na úředníka státní správy Wang Kchuej potkává známou prostitutku Ťiao Kuej-jing a bere si ji za ženu. Díky jejím úsporám se vydává do Pekingu, aby mohl opět zkusit složit zkoušku na úředníka. Poté, co uspěje, a získá úřednické místo, však nevděčný Wang Kchuej svou ženu zrazuje. Ta je natolik zoufalá, že se vydává do svatyně mořského boha, kde Wang Kchueje obviní a poté spáchá sebevraždu. Bůh moře pak pošle jejího ducha, aby Wang Kchueje pronásledoval a stáhl ho do pekla.

An Yue Opera classic. The Chinese ancient promotion failing examinee, named Wang Kui, met with the famous prostitute Jiao Guiying, and they became a husband and wife. Wang Kui went to Beijing once again to take the test. After qualifying and gaining the government position, he became ungrateful and betrayed his wife. His wife Jiao Guiying was so desperate, went to the sea temple crying Wang Kui indictment and then suicide. The god of sea sent the little ghost chasing Wang Kui for his life.

středa 19. září 2018, 21:00, Praha, kino Evald
Wednesday 19th September 2018, 21:00, Prague, Evald Cinema 
čtvrtek , 20. září 2018, 20:00,  Windsor Lázně III 
Thursday 20th September 2018, 20:00, Karlovy Vary, Windsor Lázně III Hall

Detective Dee: Čtyři nebeští králové /
Detective Dee: The Four Heavenly Kings

Režie / Director: Tsui Hark

V Luo-jangu se dějí záhadné věci: válečníci v maskách rozsévají zločin po celém městě, liška před barem začne mluvit lidskou řečí, draci na sloupech paláce ožívají a nebeští králové ve svatyni se mračí. Dee se musí vypořádat s překážkami, které mu do cesty klade císařovna Wu a rozluštit, co za těmito mysteriózními událostmi stojí.

Mysterious events keep happening in Luoyang: warriors wearing totem masks perpetrate crime all around the city; the fox outside the bar begins to speak human language; dragons on the column of the palace come alive; the Heavenly Kings in the temple show its angry face. Dee needs to solve the puzzles behind the mysterious cases, while facing obstacles from Empress Wu.

středa 19. září 2018, 16:30, Praha, kino Evald
Wednesday 19th September 2018, 16:30, Prague, Evald Cinema 
pátek 21. září, 14:00, Karlovy Vary, Windsor Lázně III
Friday 21st September 2018, 14:00, Karlovy Vary, Windsor Lázně III Hall

Překrásná lež / Beautiful Lie
美丽童年

Režie / Director: Chen Jing

Devítiletá holčička Čchin Jüe pochází z prosté rodiny, její matka pracuje jako uklízečka. Ve škole se kvůli tomu musí potýkat s posměšky od Wu Wen-Wena, chlapce z bohaté rodiny. Čchin Jüe si tedy vymyslí, že její matka pracuje jako letuška. Tím se ale matka s dcerou odcizí a jejich vztah je vystaven zkoušce.

Qin Yue, a nine-year-old girl, is from a working family. Her mother finds a job as a cleaner, but her class monitor Wu Wenwen, from a rich family, provokes her. As a result, Qin Yue tells a lie that her mother works in the airport as a stewardess. But after that, she is mentally exhausted and the relationship with her mother is being suffered and tested.

Vhodné pro děti od 12 let. / Suitable for children from 12 years of age.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.